Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Kurs Python

Zapraszamy w semestrze letnim 2012 (marzec-czerwiec) na kurs z podstaw programowania, które przedstawiane będą w języku Python - "Kurs Python dla początkujących II". Kurs jest kontynuacją szkolenia "Kurs Python dla początkujących".

 • Termin: marzec 2012 - czerwiec 2012, rozpoczęcie kursu 5 marca 2012. Zajęcia odbywają się co tydzień, w poniedziałki, godz. 9:15 - 11:00.
 • Miejsce: PWr, bud. C-3, s. 127L.
 • Prowadzący: Sebastian Szkoda, WCSS.

Szkolenie odbywa się w laboratorium wyposażonym w komputery. Uczestnicy szkolenia mogą przynieść własne laptopy. Zajęcia maja formę wykładu praktycznego (hands-on).

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt mailowy z prowadzącym.

AK, 2012-03-01
 • Zobacz, czym oddychasz w swojej okolicy

  Dane z 25 czujników powietrza przetwarzane na bieżąco. Aktualne informacje o jakości powietrza. Rusza portal, na którym w każdej chwili możesz sprawdzić, jaki jest poziom zanieczyszczeń blisko twojego domu, miejsca pracy, szkoły.

 • Udaremniamy ataki

  Pracownicy Zespołu Bezpieczeństwa Informacji oraz Działu Utrzymania Sieci i Działu Usług Sieciowych Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej włączają się w walkę ze stronami wyłudzającymi dane: osobowe bądź uwierzytelniające dostęp do kont bankowych, pocztowych oraz innych serwisów WWW.

 • Usługi WCSS z certyfikatem

  Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe otrzymało znak jakości Polska Chmura, potwierdzający najwyższy poziom i bezpieczeństwo świadczonych usług.