Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Kurs Python

Zapraszamy w semestrze letnim 2012 (marzec-czerwiec) na kurs z podstaw programowania, które przedstawiane będą w języku Python - "Kurs Python dla początkujących II". Kurs jest kontynuacją szkolenia "Kurs Python dla początkujących".

 • Termin: marzec 2012 - czerwiec 2012, rozpoczęcie kursu 5 marca 2012. Zajęcia odbywają się co tydzień, w poniedziałki, godz. 9:15 - 11:00.
 • Miejsce: PWr, bud. C-3, s. 127L.
 • Prowadzący: Sebastian Szkoda, WCSS.

Szkolenie odbywa się w laboratorium wyposażonym w komputery. Uczestnicy szkolenia mogą przynieść własne laptopy. Zajęcia maja formę wykładu praktycznego (hands-on).

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt mailowy z prowadzącym.

AK, 2012-03-01
 • Kompleksowy raport na temat chmury i cyberbezpieczeństwa

  Ukazał się raport „Chmura i cyberbezpieczeństwo wśród średnich i dużych firm oraz w sektorze GovTech w Polsce 2022”. Dokument powstał z inicjatywy polskich dostawców usług chmurowych, w tym WCSS.

 • AZON z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

  Projekt Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0 laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

 • Udaremniamy ataki

  Pracownicy Zespołu Bezpieczeństwa Informacji oraz Działu Utrzymania Sieci i Działu Usług Sieciowych Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej włączają się w walkę ze stronami wyłudzającymi dane: osobowe bądź uwierzytelniające dostęp do kont bankowych, pocztowych oraz innych serwisów WWW.