Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Samodzielna zmiana hasła pocztowego

Zwiększając komfort korzystania z poczty elektronicznej informujemy, że dołączyliśmy opcję odnowienia zapomnianego hasła. Metoda odnowienia hasła opiera się o ustawienie oraz wysłanie nowego hasła na Państwa inne konto pocztowe.

Inicjowanie usługi.

Zainicjowanie usługi wymaga zalogowania się na swoje konto pocztowe przy użyciu strony http://e.pwr.wroc.pl oraz posiadania adresu na innym serwerze pocztowym do którego znamy hasło.
W kolejnym kroku musimy przejść do zakładki "Opcje" (lewy, dolny róg) i wybrać opcję "Zmień hasło". Po prawej stronie ekranu pojawi się pole "Przypominanie hasła:" gdzie konieczne jest wpisanie adresu pocztowego na innym serwerze. Adres ten będzie pamiętany w bazie danych systemu pocztowego i będzie wykorzystywany do zmiany hasła.

Zmiana hasła

Link do zmiany zapomnianego hasła znajduje się w prawym górnym rogu strony http://e.pwr.wroc.pl . Link ten przekierowuj na stronę, która w kolejnych krokach pozwoli na zmianę hasła. Otrzymywane wskazówki pozwolą na szybkie przywrócenie dostępu do poczty (bez konieczności szukania administratora jednostki).

 

IT, 2012-08-24
  • Zobacz, czym oddychasz w swojej okolicy

    Dane z 25 czujników powietrza przetwarzane na bieżąco. Aktualne informacje o jakości powietrza. Rusza portal, na którym w każdej chwili możesz sprawdzić, jaki jest poziom zanieczyszczeń blisko twojego domu, miejsca pracy, szkoły.

  • Udaremniamy ataki

    Pracownicy Zespołu Bezpieczeństwa Informacji oraz Działu Utrzymania Sieci i Działu Usług Sieciowych Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej włączają się w walkę ze stronami wyłudzającymi dane: osobowe bądź uwierzytelniające dostęp do kont bankowych, pocztowych oraz innych serwisów WWW.

  • Usługi WCSS z certyfikatem

    Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe otrzymało znak jakości Polska Chmura, potwierdzający najwyższy poziom i bezpieczeństwo świadczonych usług.