Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

WCSS na antenie Radia LUZ

Zapraszamy do słuchania cotygodniowych 10-minutowych audycji na temat cyberbezpieczeństwa w Akademickim Radiu LUZ (91,6 FM). Prowadzi je mgr inż. Marcin Kaczmarek, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa z Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego. Mówi o zagrożeniach, cyberatakach oraz o zasadach bezpieczeństwa cyfrowego. Jeśli chcesz wiedzieć, jak się chronić, na co uważać i o co zadbać, by jak najlepiej zabezpieczyć swoje dane, słuchaj Radia LUZ w każdy piątek ok. godz. 16.40. Zapraszamy!

AAG, 2021-12-02
  • Kompleksowy raport na temat chmury i cyberbezpieczeństwa

    Ukazał się raport „Chmura i cyberbezpieczeństwo wśród średnich i dużych firm oraz w sektorze GovTech w Polsce 2022”. Dokument powstał z inicjatywy polskich dostawców usług chmurowych, w tym WCSS.

  • AZON z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

    Projekt Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0 laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

  • Udaremniamy ataki

    Pracownicy Zespołu Bezpieczeństwa Informacji oraz Działu Utrzymania Sieci i Działu Usług Sieciowych Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej włączają się w walkę ze stronami wyłudzającymi dane: osobowe bądź uwierzytelniające dostęp do kont bankowych, pocztowych oraz innych serwisów WWW.