Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Konferencja podsumowująca projekt AZON 2.0

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0., która odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2022 r. w Uniejowie. Wydarzenie odbędzie się w ramach 7. Forum Inteligentnego Rozwoju.

Będzie podsumowaniem ostatnich dwóch lat pracy nad projektem AZON 2.0. Przedstawiciele Politechniki Wrocławskiej (lidera projektu) oraz partnerów zaprezentują również plany dalszego rozwoju platformy Atlas Zasobów Otwartej Nauki (AZON). Gościem specjalnym będzie redaktor naczelna Akademickiego Radia LUZ, która omówi korzystanie z platformy od strony organizacji deponującej zasoby.

Forum odbędzie się w ApartHotel Termy Uniejów. By wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować sie na stronie: https://irforum.pl/rejestracja/ Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj.

Zapraszamy!

JW, 2022-06-02
  • AZON z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

    Projekt Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0 laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

  • Udaremniamy ataki

    Pracownicy Zespołu Bezpieczeństwa Informacji oraz Działu Utrzymania Sieci i Działu Usług Sieciowych Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej włączają się w walkę ze stronami wyłudzającymi dane: osobowe bądź uwierzytelniające dostęp do kont bankowych, pocztowych oraz innych serwisów WWW.