Stefan Piróg, pracownik Zespołu Utrzymania Projektów WCSS, podczas rywalizacji w narciarstwie alpejskim zdobył 7. miejsce w slalomie gigancie i 12. miejsce w slalomie.
Dzięki sukcesom reprezentantów Politechniki Wrocławskiej uczelnia uzyskała 1. miejsce w klasyfikacji ogólnej zawodów i otrzymała tytuł Akademickich Mistrzów Dolnego Śląska.
Pełna informacja o wynikach rywalizacji w Zieleńcu znajduje się tutaj: https://azs.wroclaw.pl/politechnika-krolowa-zimy/
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
News
Dolnośląska Liga Uczelniana w Narciarstwie Alpejskim
JW - Jan. 13, 2025Politechnika Wrocławska królowała podczas ubiegłotygodniowych zawodów Dolnośląskiej Ligi Uczelnianej w Narciarstwie Alpejskim. Swój udział w zimowym zwycięstwie miał też jeden z pracowników WCSS.
OTHER NEWS
May 25, 2026
News
May 18, 2026
News
May 13, 2026
News
May 11, 2026
News
April 27, 2026
News
April 13, 2026
News
April 7, 2026
News
April 3, 2026
News
March 26, 2026
News
March 17, 2026
News
March 13, 2026
News
Feb. 23, 2026
News
Feb. 9, 2026
News
Jan. 26, 2026
News
Jan. 14, 2026
News
Dec. 22, 2025
News
Dec. 19, 2025
News
Dec. 9, 2025
News
Nov. 19, 2025
News
Nov. 14, 2025
News