Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Szkoła zimowa PRACE 2012

Zapraszamy do rejestracji i udziału w kursie "PRACE Winter School 2012: Hybrid programming on massively parallel architectures" organizowanym przez projekt PRACE w terminie 6-11 lutego 2012, w Bolonii we Włoszech. Rejestracja jest otwarta do 20 stycznia 2012, liczba miejsc ograniczona.  W programie szkoły między innymi programowanie hybrydowe na CPU i GPU z wykorzystaniem MPI, OpenMP i CUDA. Od uzestników wymagana jest znajomość języka programowania C lub Fortran. Udział w kursie jest bezpłatny. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do wyjazdu. Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://prace-ri.eu/New-article,212 Więcej o infrastrukturze PRACE-RI budowanej w ramach kolejnych projektów PRACE, w których uczestniczy WCSS, mogą Państwo dowiedzieć się na stronie: http://www.prace-ri.eu W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt na adres: prace-support@wcss.pl.

AK, 2011-12-08
  • Kompleksowy raport na temat chmury i cyberbezpieczeństwa

    Ukazał się raport „Chmura i cyberbezpieczeństwo wśród średnich i dużych firm oraz w sektorze GovTech w Polsce 2022”. Dokument powstał z inicjatywy polskich dostawców usług chmurowych, w tym WCSS.

  • AZON z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

    Projekt Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0 laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

  • Udaremniamy ataki

    Pracownicy Zespołu Bezpieczeństwa Informacji oraz Działu Utrzymania Sieci i Działu Usług Sieciowych Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej włączają się w walkę ze stronami wyłudzającymi dane: osobowe bądź uwierzytelniające dostęp do kont bankowych, pocztowych oraz innych serwisów WWW.