WCSS logo

Wrocław Centre for
Networking and Supercomputing

News

Konferencja inauguracyjna projektu WRO4digITal

JW - Jan. 16, 2024
7 lutego 2024 roku odbędzie się konferencja w ramach projeku WRO4digITal - European Digital Innovation Hub Wroclaw, którego jednym z partnerów jest WCSS.
Plakat informacyjny o konferencji inauguracyjnej projektu WRO4digITal (European Digital Innovation Hub Wroclaw)
WRO4digITal to członek transeuropejskiej sieci Europejskich Hubów Innowacji Cyfrowych (EDIH) z Wrocławia, dzięki któremu firmy z naszego regionu, a także z całej Polski, będą mogły korzystać z bezpłatnych eksperckich usług wspierających ich cyfrowy rozwój w zakresie cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji oraz komputerów dużej mocy. 

Celem konferencji jest zaprezentowanie oferty projektu dotyczącej podniesienia poziomu ucyfrowienia przemysłu na Dolnym Śląsku.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione 4 kluczowe obszary działań w projekcie:
  • testowanie technologii,
  • szkolenia i rozwój umiejętności cyfrowych,
  • wsparcie w poszukiwaniu finansowania inwestycji związanych z cyfryzacją,
  • tworzenie sieci i dostęp do ekosystemów innowacji.
Spotkanie będzie okazją do zapozniania się z najnowszymi trendami w rozwoju cyfrowym firm, dlatego zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, którzy planują transformację cyfrową.

Konferencja odbędzie się w godzinach 9.30-14.00 w siedzibie Wrocławskiego Parku Technologicznego - budynek DELTA przy ul. Duńskiej 7.

Działalność wrocławskiego centrum innowacji cyfrowych skierowana jest do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, administracji publiczej oraz mieszkańców Dolnego Śląska. Realizacja przedsięwzięcia zapewni dostęp do wiedzy technicznej i zaplecza doświadczalnego wymaganego do przeprowadzenia transformacji cyfrowej w organizacjach uczestniczących w projekcie. 

Szczegółowa agenda konferencji i formularz zgłoszeniowy są dostępne tutaj
Więcej informacji o projekcie można znaleźć w zakladce: WRO4digITal.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm zainteresowanych usługami oferowanymi w projekcie!

OTHER NEWS